Gelecek Otomotiv Malatya

Gelecek Otomotiv Kaysı Diyarında.

Gelecek Otomotiv Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketinin, 21 Bin Metrekare Açık, 10 Bin Metrekare Kapalı Alana 6,5 Milyon Avro Yatırım Yaparak Kurduğu Mercedes-Benz Tesisi Açıldı.

Gelecek Otomotiv Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketinin, 21 bin metrekare açık, 10 bin metrekare kapalı alana 6,5 milyon avro yatırım yaparak kurduğu Mercedes Benz tesisi açıldı.

Erhaç Havaalanı yolunda kurulan Mercedes Benz tesisinin açılışında konuşan Malatya Valisi Ulvi Saran, 6,5 milyon avro yatırımın kente kazandırılmasının çok önemli olduğunu belirtti. Saran, yatırımcı firmanın kaliteli hizmet sunacağına gönülden inandığını dile getirdi.

Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, son yıllarda Malatya'nın iş adamlarına güven veren bir özellik kazandığını belirterek, kentin gelecek yıllarda yatırım şehri olacağını söyledi.

Gelecek Otomotiv Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Hekim Toloğ, Mercedes Benz'in bayiliğini alarak, 2004'te Diyarbakır'da, 2008'de Erzurum'da, şimdi de Malatya'da tesis açtıklarını anlattı.

Tesislerde tüm ihtiyaca cevap verdiklerini aktaran Toloğ, 'En güncel ekipmanlarla kaliteli ve güvenilir hizmetin merkezi durumundayız. Bölgede kazanılan her türlü birikimi yine bölgede yatırıma dönüştüreceğiz. Yatırım yapmanın akıl karı olmadığını belirtenlere inat, kriz dönemlerinde bile yatırıma ara vermedik' dedi.

Açılışa, İl Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, Malatya Aktif İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Fatin Nalçacı, Eski Malatya Belediye Başkanı Cemal Akın ve çok sayıda davetli katıldı.

PAYLAŞ :

KAMPANYALAR + TÜMÜ GÖSTER

Test Sürüşü Randevusu
Konfigüratör
Bayi Arama
Online Servis Randevusu
Mercedes me magazin